ФОРУМ О ЗАРАБОТКЕ И РАБОТЕ В ИНТЕРНЕТЕ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ФОРУМ О ЗАРАБОТКЕ И РАБОТЕ В ИНТЕРНЕТЕ » Заработок для начинающих » Как найти работу в IT сфере


Как найти работу в IT сфере

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

В принципе, это достаточно просто. Сейчас в интернете есть масса вакансий для людей с самыми разными навыками. Если серьезно, то есть специализированные сайты. Я, например, по поводу работы в IT сфере https://layboard.com/vakansii/it-sfera могу порекомендовать данный сайт. Там, в принципе, работа не только в сфере IT, есть и другие вакансии. Но, конечно, данная сфера превалирует для тех, кто желает работать за границей. На сайте можно разместить резюме, можно просто найти и посмотреть вакансии, работодателям можно найти специалистов по резюме, в общем, функций много, и они работают. Я лично нашла здесь нынешнюю работу, как и двое моих знакомых. Поэтому решила написать отзыв и порекомендовать данный сайт всем, кто ищет вакансии с хорошей оплатой.

2

Я дуже сумніваюся, де краще всього шукати роботу. Чи може краще через знайомих в мережах, або може варто розглянути робочі оголошення на сайтах? Можливо, рекрутингові агентства мають свої переваги?

3

Я розумію ваші сумніви, але раджу вам спробувати поради сайту компанії galaktica . Цей ресурс спеціалізується на пошуку роботи для талановитих фахівців і має велику кількість вакансій в різних галузях. Варто звернути увагу на вакансії компанії Галактика, оскільки вони завжди орієнтовані на пошук кращих працівників. Цей сайт надасть вам можливість ознайомитися з інформацією про поточні вакансії, вимоги роботодавців і навіть отримати корисні поради щодо підготовки до співбесіди та розвитку кар'єри.

4

Я постійно працюю в інтернеті і часто мені буває потрібна анонімність, тому користуюся проксі. Мені порадили купити  мобильні проксі  на сайті сервісу LTESocks  https://ltesocks.io/  , там можна вибрати проксі за цілком адекватні гроші, які я готовий платити, працює стабільно, тож раджу.


Вы здесь » ФОРУМ О ЗАРАБОТКЕ И РАБОТЕ В ИНТЕРНЕТЕ » Заработок для начинающих » Как найти работу в IT сфере


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно